Премини към съдържание

СРЕЩА В СМОЛЯН!


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Мисля,че е крайно време да организираме една среща и на феновете на :mitsu-smiley: , В нашия прекрасен град Смолян.

Моля който е за да пише тука и да предлага място и време.

Нека се чувстват поканени Всички колеги от форума, а и останалите фенове на мицубиши които не посещават този форум.

Само остана да уточним МЯСТОТО И ВРЕМЕТО :rulez: :icon_dance: :)

Редактирано от djradi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Браво Ради,време беше да се организира нещо подобно :icon_clap: ,казвайте кога и кьде ще е срещата и да идваме :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

утре карам колата на сервиз, че миналия месец леко ме удариха и ако сте навити след като си я взема, ако не мога да дойда и пеша.

предлагам да се съберем някоя събота или неделя, ма къде неми идва на ум, така, че давайте предложения. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм :icon_hmm: :icon_hmm: само аз и колегата "mmaanekena" ли сме за среща в смолян?? Хайде, знам, че има Още фенове на :mitsu-smiley: в нашия град и околностите. Дайте да организираме една среща за 3-ти или 4-ти някъде в смолян за 1-2 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги аз съм за :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: като място добре ми се струва горе на КППТ нали има едно заведение а и паркинга пред него е голям. За деня не е ли добре да е през седмицата все пак събота и неделя всеки хваща на някъде и е извън града. Примерно някой работен ден към 6:30-7:00 все още късничко се стъмнява . Предполагам ще доведа още един собственик на :plane: сиво комби V6 стига и той да не е зает. :drive::drive::drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм :icon_hmm: :icon_hmm: само аз и колегата "mmaanekena" ли сме за среща в смолян?? Хайде, знам, че има Още фенове на :mitsu-smiley: в нашия град и околностите. Дайте да организираме една среща за 3-ти или 4-ти някъде в смолян за 1-2 часа.

В търсачката на форума открих 35 фена и всичките ги добавих в приятели ама колко от дях са действащи профили не се знае .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

мен и така ме устройва, през седмицата съм до 5 на работа, така, че от мен нямате проблем. А за заведението предполагам имаш в предвид рибката, заведението до езерото покрай главния за Пампорово :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Токущо изпратих на около 10-12 човека линк към темата за срещата . От 35 калпака само толкова са се обаждали с мнения по разни теми и затова на тях изпратих линка. А за мястото имах предвид като влизаш в Смолян от към Пампорово нали има "Т" кръстовище с КПП и заведение от дясно. На ляво свиваш за Смолян на дясно за Езерата .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ок супер, заведението него знам, но тия дни ще се поразходя до горе и ще го видя :)остава да уточним часа датата и колко човека ще сме за да резервираме 1-2 маси :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да го направим някъде на барбекю, ще да е по добре ;) С цър пър и биричка http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_angel.gif

Редактирано от skaliente
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещата е след 17.09 мога и Аз да дойда. До тогава съм на морето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещата е след 17.09 мога и Аз да дойда. До тогава съм на морето.

 

Аз лично се надявам срещата да не е само една, а по-скоро да стане като обичай, да речем в месеца по един път ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ми освен да я направим след 17.09 за да сме повечко и да е по весело, след като се поопознаем. а за барбекю според мен, досега трябваше да го направим докато още беше топло и приятно и вечерта на вън. Ако имате други предложения за дати и места казвайте, за да имаме време да организираме нещата. :mitsu-smiley: :icon_rock: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам някой слънчев септемврийски съботен ден, да се съберем по-раничко сутринта и да идем на Перелик на тиферич. Барбекю, пийване и следобеда към 15ч, който може да се прибере да се прибира! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам някой слънчев септемврийски съботен ден, да се съберем по-раничко сутринта и да идем на Перелик на тиферич. Барбекю, пийване и следобеда към 15ч, който може да се прибере да се прибира! :icon_thumbup:

 

Рай ;)жhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и това става, а който не може, остава там докато изтрезнее :D :icon_drunk:

То там залезе ли слънцето се изтрезнява бързо бързо, ако не доливаш да държиш нивото. :good:

На 2291 метра ако не се лъжа и лятото без слънце е студено. :icon_thumbup:

Личен опит. :icon_rock:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То там залезе ли слънцето се изтрезнява бързо бързо, ако не доливаш да държиш нивото. :good:

На 2291 метра ако не се лъжа и лятото без слънце е студено. :icon_thumbup:

Личен опит. :icon_rock:

 

Лъжеш се 2191м. ;) Иначе гласувам с двете ръце за там ;) Казвате само кога и фарчим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми значи остава колегата Vasil Sivkov-Noby да си дойде и заминаваме някоя събота или неделя, ако всички са за.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми значи остава колегата Vasil Sivkov-Noby да си дойде и заминаваме някоя събота или неделя, ако всички са за.

Става, предложението е добро,само да се организираме,а как е пьтя до Перелик......някой ходил ли е скоро,че с тия ниски :mitsu-smiley: .........?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АЗ пролетта минавах през там за стойките, карах братовчеда на бал и не беше мн. зле пътя, имаше дупки и кръпки, но се минаваше през тях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Я стига бе, ниски били. Като кози са. Аз с моя съм ходил до поделението чак. :icon_rock:

Ама тея дни разбрах, че доло дето е хижата "Боцмана" е пернал няква бариера, та май и с него трява се говори. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако уточните от по-рано датата може и аз да дойда,че отдавна ми се ще да Ви разгледам града!Последното ми идване беше преди мнооого години! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...