Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мнение за GALANT 2.0


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, какво мислите за тази обява :

 

http://www.cars.bg/u384050

 

Какво ще рече Eibach окачване, спортно ли е ? Каква е возията на колата с него ? Много ли е свалена височината, смисъл по нашите пътища как ще се справя с това окачване въпросната кола ? Возията твърда ли е защото преди всичко търся комфортната (мека) возия на Galant . Какво Ви е мнението за колата? Нека ако някой колега е ходил на оглед да сподели впечатления. Въпросната автокъща коректна ли е с клиентите си ? Напоследък се нагледах на толкова шмекерии по автокъщите по нашия край,че направо ме е страх да влезна в някоя автокъща, добре,че с мен си водя един приятел - майстор, че до сега да съм изгорял с някоя кошница . Моля, яко някой колега може да ми отговори на въпросите, ще съм много доволен. Знам, че колегата Mitsubishi (Слави) от форума има изградена репутация и е коректен и честен търговец но на въпросната автокъща и търговец за пръв път попадам и нямам никаква информация ... На снимките количката ми изглежда перфектна,супер изглежда :wub: но дали е така в действителност ? Очаквам мненията Ви колеги, пък ако се сетя още някой въпросче ще питам по-надолу в темата . :rulez: :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, какво мислите за тази обява :

 

http://www.cars.bg/u384050

 

Какво ще рече Eibach окачване, спортно ли е ? Каква е возията на колата с него ? Много ли е свалена височината, смисъл по нашите пътища как ще се справя с това окачване въпросната кола ? Возията твърда ли е защото преди всичко търся комфортната (мека) возия на Galant . Какво Ви е мнението за колата? Нека ако някой колега е ходил на оглед да сподели впечатления. Въпросната автокъща коректна ли е с клиентите си ? Напоследък се нагледах на толкова шмекерии по автокъщите по нашия край,че направо ме е страх да влезна в някоя автокъща, добре,че с мен си водя един приятел - майстор, че до сега да съм изгорял с някоя кошница . Моля, яко някой колега може да ми отговори на въпросите, ще съм много доволен. Знам, че колегата Mitsubishi (Слави) от форума има изградена репутация и е коректен и честен търговец но на въпросната автокъща и търговец за пръв път попадам и нямам никаква информация ... На снимките количката ми изглежда перфектна,супер изглежда :wub: но дали е така в действителност ? Очаквам мненията Ви колеги, пък ако се сетя още някой въпросче ще питам по-надолу в темата . :rulez: :drag:

 

Колега аз съм въпросният търговец. :) При интерес може да ми звъннеш на посочените телефони, ще получиш още инфо за колата.

Що се отнася до коректноста, мисля, че много колеги от форума могат да ти отговорят на този въпрос. :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда свежа, има стойка, харесва ми тази кола. Една от малкото 2000 сс спорт едишън. Май ще се тръскаш с нея си мисля. Спортно окачване и с тези 225-ки...

Лично аз съм много доволен от Алекс, така че по въпроса за коректността мога да кажа само :icon_thumbup: .

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм въпросният търговец. :) При интерес може да ми звъннеш на посочените телефони, ще получиш още инфо за колата.

Що се отнася до коректноста, мисля, че много колеги от форума могат да ти отговорят на този въпрос. :plane:

 

 

Колега , не знаех, че е твоя обявата :icon_blush: от форума останах с впечатление ,че продаваш само части втора употреба за Galant ...

Моля те сподели инфото и тук във форума ако ти е възможно, може само да отговориш и на въпросите които ме интересуват ... Колегата Andy Van Der Drift прави ли е за возията,твърда ли е и тресе ли ? Нещо повече и за самото окачване ако можеш да споделиш ще съм ти много благодарен :icon_clap: . На първо място слагам комфорта на шофьора и пътниците затова толкова разпитвам за въпросното окачване и возията която прави Галанта , на второ и трето място поставям визията и "стойката" на колата . :rolleyes: А иначе колата е кукла :first: , което си е истина не мога да си кривя душата :rulez: :plane:

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам какво си написал че ти се кара :-) . Аз ако имам парите за VR4 Галант и така ме изкефи, въобще няма да гледам гумите и окачването. Ще гледам колата :icon_rock:

Между другото, тези джанти и гуми освен че много отварят колата, са и цифра. Я ровни в Интернато за справка колко е една нова такава гума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , возията на Галанта не мога да ти я опиша :drive: има 3 вида окачване пружини със зелена,розова и синя точка както и аморт. със зелена розова и синя лента всички са с различна степен на твърдост ... :plane: Конкретно за автомобила пружините са Eibach Pro-Kit амортис.са със розова лента, мога да кажа че според мен нито е твърдо нито е меко , точно това окачване си е смятано от предишния собственик искал е тази возия и я е постигнал много успешно .. :icon_thumbup: гумите са с DOT 1611 8мм.(нови) ! .Към автомобила има една папка с поне 50бр. документи кога и какво е сменяно и естественно TUV до 2013г.Сервизна книжка разбира се и снимки на автомобила в Германия преди покупката . :good: :first:

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПУ за мене !!! Никой да не я доближава :gun2: :nunjaku: :guns: :icon_naughty: :icon_n_ninjastar: :icon_box: Надявам се да съм се изразил ясно ... :bb: :rofl:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегата Алекс няма просто какво да коментираме не на празно си е изградил такова доверие ако казва че е така то значи че е така :icon_thumbup: А за колата имам чувството че гледам на моята близнака само че в сив вариант с различни джанти и добавен спойлер :icon_thumbup: Вътре е 1 към 1 същото, тапицерията дори таблото и конзолата с изключение на музиката :rolleyes: Аз също бях с спортно окачване но го махнах не за това че возеше твърдо а за това че беше мноГо ниска а ниска кола повярвай ми не е за наши пътища !!! :icon_censored: (два пъти чупих предната броня :icon_crying: ) Ако се получи зделката поздравявам те от сега :mitsu-smiley: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:rulez: Хайде де се похвали новия собственик, :link:. Кой ли е стигнал пръв ? Само да не се окаже двама се карат, третия печели :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Andy, незнам ама нещо не можа да ни настигнеш ли кво стана :D Бях първи и можеш да се сетиш какво последва :rolleyes:

Просто този шедьовър на японското самолетостроене щом го видях на живо ме заплени още повече, а и като я покарах лелеее майкооо :plane: :first: :rulez: Думи нямам да опиша как се чувствам просто :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Andy, незнам ама нещо не можа да ни настигнеш ли кво стана :D Бях първи и можеш да се сетиш какво последва :rolleyes:

Просто този шедьовър на японското самолетостроене щом го видях на живо ме заплени още повече, а и като я покарах лелеее майкооо :plane: :first: :rulez: Думи нямам да опиша как се чувствам просто :icon_blush: :icon_thumbup:

А честито и хиляди безаварийни ..:good:

Сега е момента да си смениш ника ..:D

А за возията, дори за миг да се почустваш некомфортно, свиркай на лични, веднага получаваш перфектно стоково окачване срещу спортно и безплатна смяна ..:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега :icon_thumbup:

Със здраве да си я караш и много безавариини километри комфорт с любимото :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря колеги за хубавите пожелания и радушното посрещане :drinks: :rulez: По въпроса за возията просто не мога да я опиша, много ми допадна , колата е много стабилна на пътя !!! :first: При тестовете , със скорост 140 км/ч по неравен междуселски път, колата дори и не трепна а чувството вътре в нея е, че скоростта е не повече от 70-80 км/ч просто уникално стабилна :plane: Колега mario64 , благодаря за доброто предложение но за момента не мисля да сменям окачването на самолета ... А що се отнася за това,че е ниска и ще закача и аз така си помислих като гледах снимките но в действителност се оказа,че въобще не е така , в момента карам по-ниско пежо от този Галант и съм нямал проблеми със закачане на маската по легнали полицаи,дупки и т.н. Mitsubishi FOREVER :mitsu-smiley: :rulez: :icon_clap:

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка, със здраве да се возите.

:icon_thumbup:

 

П.П. Още един заразен от bacilius - galanticus :icon_rock:

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много Ви благодаря колеги за хубавите пожелания и радушното посрещане :drinks: :rulez:

...

Mitsubishi FOREVER :mitsu-smiley: :rulez: :icon_clap:

Хахахаха.... Ние тук сме така - гостоприемни :-) Помагаме си - кой с каквото може, пък и както хубаво си завършил поста си - как да не ти се радва човек :-)

Сега официално - добре дошъл, хиляди безаварийни с любимата марка!

 

Пък Батко ми Марин (Mario64) - не го слушай относно ника.... Дръж си го така, ама си поправи какво караш в профила - няма такава радост - хондата да кара :mitsu-smiley: :rulez: :

 

Закачам се, още веднъж - добре дошъл!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега и сега като караш наша кола, трябва от време на време да ни я показваш по срещите :mitsu-smiley:

Много безаварийни километри с машинката :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега е момента да си смениш ника ..:D

 

 

 

Пък Батко ми Марин (Mario64) - не го слушай относно ника.... Дръж си го така, ама си поправи какво караш в профила - няма такава радост - хондата да кара :mitsu-smiley: :rulez: :

 

 

Сега малко да разясня какво означава ника ми и защо точно съм се писал hondata за да няма повече спекулации ! Фен съм на моторите Хонда и то на чопърите Honda Shadow и то от доста години, за това и на всякъде се пиша така, нямам и няма да имам никакви интереси към колите Хонда :rulez: . Ето нагледно какво представляват моторетките

:aero: Благодаря още веднъж за пожеланията ! Колега rosko това е много хубаво, че се държите задружно във форума и си помагате , аз също ще помагам винаги когато мога разчитайте на мен :respect: :icon_thumbup: Разбира се, че ще идвам по срещите и ще Ви показвам хубавицата ми, а ще ми е интересно да за се запозная с Вас :good: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахахахаха, не си ни свикнал на закачките, затова.... Ние не сме чак сектанти, та това с ника ти е малко закачка и към Батко ми Марин, щото от време на време му бръмва хондаджийска муха в главата :-)

И хич не се коси за спекулации, ние освен, че си помагаме (много) - също така се и забавляваме - какво е един форум без шеги и закачки :-) Ще ни свикнеш :-)

 

П.П. А ти освен от коли, явно и от мотори разбираш, мноооооого хубава тая Хонда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...