Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Хора купих си ГОЛФ и пове няма да се кача на японска кола !

 

 

 

Пхахахахаха смех в залата :D излизат тук таме някои скрити голфаджии :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Почти съм сигурен че колегата се майтапи... щото ако не .. ей затва в България сме на тоя хал :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Бях решил да направим срещичка тези дни, но ме изненадаха с непредвидено служебно пътуване..

Затова ще оставим нещата, за след като се върна предполагам след 17-ти. Затова през това време може да помислим за място и начин на протичане на срещата, за да изберем и удобен ден за това

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

TASSO Супер дано да се съберем повече от 5 човека аз ти и колегите който ме поздравиха за голф-а :D

 

То по лесно ще си вземеш наистина гоУф, отколкото да се организира среща .:icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Утре привечер към 18:30 - 19:00 ще направим една импровизирана срещичка във Vanilla намира се на Сточна гара - автокомбинат(бул. Христо Ботев 82).

Който може да заповяда, ако има нещо номера ми е 0883 37 56 86.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте колеги,

Сменихме часа на часовниците, вече в 18:00 е тъмно и така и така няма какво да се прави по тъмно.. Затова предлагам да се съберем на топличко в р-т Южен Полъх(на полиграфията) да се видим и да побъбрим на едни крехки мезенца.

 

Датата е 05.11.2015(четвъртък) ориентировъчен час 19:00, ето и линк на мястото:

https://www.google.bg/maps/@42.1473957,24.7699774,3a,75y,278.68h,85.76t/data=!3m6!1e1!3m4!1sn1jhCE563t3ED-ken3cLjQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Сменихме часа на часовниците, вече в 18:00 е тъмно и така и така няма какво да се прави по тъмно.. Затова предлагам да се съберем на топличко в р-т Южен Полъх(на полиграфията) да се видим и да побъбрим на едни крехки мезенца.

 

Датата е 05.11.2015(четвъртък) ориентировъчен час 19:00, ето и линк на мястото:

https://www.google.b...!8i6656!6m1!1e1

 

Аз съм ЗА, и без това скоро не сме се събирали пък за мезето ще го обсъдим на място :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги,

Наближават празници и реших да си направим една предколедна сбирчица. Като дата избрах 12-ти декември(събота), мястото е хотел Angel's Garden. Хотела се намира точно зад Алати на бул. България, като хотела си има паркинг с камери. Говорих да не поемат други ангажименти в ресторанта, за да ни приемат нас, като ще им дам ориентировъчна бройка допълнително, след като видя колко ще се съберем :)

Също така, ако има хора от други места, може да ползваме и хотела, само предварително трябва да направим резервации за стаите.

 

Моля, който има намерение да дойде да драсне, за да мога да преценя колко хора ще бъдем :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Наближават празници и реших да си направим една предколедна сбирчица. Като дата избрах 12-ти декември(събота), мястото е хотел Angel's Garden. Хотела се намира точно зад Алати на бул. България, като хотела си има паркинг с камери. Говорих да не поемат други ангажименти в ресторанта, за да ни приемат нас, като ще им дам ориентировъчна бройка допълнително, след като видя колко ще се съберем :)

Също така, ако има хора от други места, може да ползваме и хотела, само предварително трябва да направим резервации за стаите.

 

Моля, който има намерение да дойде да драсне, за да мога да преценя колко хора ще бъдем :)

 

Вики, дай ориентировъчни цени за нощувки, че да може да се впишем и чуждоземците :)

Иначе за избора на хотелчето 6+ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики, дай ориентировъчни цени за нощувки, че да може да се впишем и чуждоземците :)

Иначе за избора на хотелчето 6+ :icon_thumbup:

 

Около 50лв за стая, като стаите са двойки. Реалните цени са по-високи, но ние ще ползваме отстъпка. След няколко дни ще се чуя пак с момчето и ще кажа точна цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Около 50лв за стая, като стаите са двойки. Реалните цени са по-високи, но ние ще ползваме отстъпка. След няколко дни ще се чуя пак с момчето и ще кажа точна цена.

 

Благодаря много. Най вероятно ще дойдем, само трябва малко организация, че 12. е работен ден. Следващата седмица със сигурност ще ти кажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме и мен два пъти! :icon_thumbup:

За ресторанта и с двойна стая :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До момента сме около 10 човека, като не броя хората, които не са потвърдили със сигурност.

Ако някой вече е сигурен, моля да ми потвърди :)

 

За тези които ще ползват хотела, цена на стая 45лв, независимо двойна или единична. Но трябва да е заявена предварително, през домакина ни.

До момента има заявени 2 стаи, едната е за Колев, другата за Богдан.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще присъстваме.

Тъкмо ще се похваля с новия :plane:

Е той е на шурето, ама ми е обещал да ми го дава :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо така застина темата? :mitsu-smiley:

 

Започва обратното броене до старта :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо така застина темата? :mitsu-smiley:

 

Започва обратното броене до старта :icon_thumbup:

 

Ами как дойде, сега остана само да чакаме да дойде утре.

 

Ако някой има проблем с намирането на мястото или нещо друго, може да ми звънне: 0883 37 56 86 - Виктор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...