Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

Колеги само това ли сме желаещите за срещата :icon_hmm:

Хайде който има желание да пише, за да знаем колко места да за пазим :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Аз май ще я пропусна този път....Трябва да си пребера и жената и детето, а и Формулата е от 20.00......Няма да има време да се поотпусна :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Абе колеги, то е малко неудобно да пиша пак под мой пост, но много замря темата. Какво ще кажете следващата седмица да направим една срещичка, говоря за 17-ти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Маллииииии..... Последната ви срещичка е била превъзходна, неочаквах да се съберем толкова народ и то, от :mitsu-smiley: май, май.... Пловдив се пробужда :icon_clap: Оцъствах малко от страната, но на следваща среща ще се П Р Е С Ъ С Т В А ! :icon_thumbup: :mitsu-smiley: Чакаме дата??? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маллииииии..... Последната ви срещичка е била превъзходна, неочаквах да се съберем толкова народ и то, от :mitsu-smiley: май, май.... Пловдив се пробужда :icon_clap: Оцъствах малко от страната, но на следваща среща ще се П Р Е С Ъ С Т В А ! :icon_thumbup: :mitsu-smiley: Чакаме дата??? :D

 

Като гледам активността, май ще е септември.. като минат моретата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Като гледам активността, май ще е септември.. като минат моретата :)

Може когато и да е, важното е да се съберем пак. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може когато и да е, важното е да се съберем пак. :)

Абе и аз уж съм си тука, ама.... активност няма :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Какво става колеги...няма ли никой желаещ за една среща на самурайте....:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги...няма ли никой желаещ за една среща на самурайте....:mitsu-smiley:

 

По-принцип аз винаги съм от навитите за местна среща, но тази неделя(18-ти) съм на сватба. Но ако се организира нещо след това, предполагам, че ще успея да се вместя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги...няма ли никой желаещ за една среща на самурайте....:mitsu-smiley:

Среща ше има, ама на пистата в Калояново ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Среща ше има, ама на пистата в Калояново ..

Марио и ти ли си там? :)http://jcf2011.com/

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

:callgsm: Хайде бре, преди коледа няма ли да се съберете ?

Ние ще се съберем, ама ти къде ще си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички приемат, само е тегаво докато се организират малко :lol:

 

Ние ще се съберем, ама ти къде ще си?

Aз за Великден... :D Реших да ъпна темата, да видя дали не мога да предизвикам събитията някак си... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако приемате нови и аз може да дойда :)

Мини направо през нас да се видим, то и без това ще сме само двамата, максимум 3-ма ако дойде и Тошко Митев ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не мога да разбера мен къде ме отписахте, това че съм селянче не значи, че няма да се появя :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не мога да разбера мен къде ме отписахте, това че съм селянче не значи, че няма да се появя :) :mitsu-smiley:

Теб не те смятаме, защото с този дизел всеки момент може да останеш на пътя Пловдив- Монтана, я със спукана глава, я със счупени скорости, я с нещо друго и да не можеш да дойдеш ...:lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Теб не те смятаме, защото с този дизел всеки момент може да останеш на пътя Пловдив- Монтана, я със спукана глава, я със счупени скорости, я с нещо друго и да не можеш да дойдеш ...:lol:

 

Ми така е от завода на мицубиши излизат коли, а не легенди за здравите и нечупливи коли с евтини части за подръжка..

Питаш ли ме вече почти 2 години карам в постоянен страх :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мини направо през нас да се видим, то и без това ще сме само двамата, максимум 3-ма ако дойде и Тошко Митев ..:D

То кога така да взема и аз да взема да се самопоканя :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То кога така да взема и аз да взема да се самопоканя :icon_thumbup:

Брех, когато е за у нас (на аванта) :D мераклии много, кога е за заведение и трябва да се плаща няма мераклии ..:lol:

Ти кажи в кое заведение ще ни поканиш и почерпиш тази неделя, че още не си черпил за купата в Калояново ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...