Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

:) Пиша темата с главни букви, понеже в Пловдив, изглежда малките не ги четат ! От година и нещо не е имало среща под тепетата , а диамантите не са малко, така че крайно време е , майните да се активизират малко...

В София се събират на НИМ(Национален Исторически Музей), в Бургас водят поне с 15 обиколки, а доста по-малки градове също се оказват по-организирани... :icon_blush:

Мисля да направим една следобедна сбирка за 12.12.2010 от 14 часа...с тенденция тези срещи да станат регулярни-неделни...

Според мен Хепи до Баумакс е добро място, с големи маси и голям паркинг, но ако някой се сеща за нещо по-добро ,да не се притеснява да сподели...Крайно време е да покажем, че в Пловдив има фенове на :mitsu-smiley: !

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Записвам едно присъствие :). Друго удобно място за среща е на гребната база, паркинга при стадиона ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А по-рано какви срещи ставаха само.... кръчми - дискотеки - шкембе чорба в Даяна-та.....

 

И аз съм твърдо там

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А по-рано какви срещи ставаха само....

Да, аз ти и Тошко ..:D

То като гледам, пак се очертава същата картинка ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер предложение,най-после ще се запознаем с водачите ,на форум :mitsu-smiley: +1 :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес ще мина през Хепи да видя дали може да запазим някоя по-голяма маса...Ако на някой му хрумва някое друго място с голям паркинг и заведение да сподели... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес ще мина през Хепи да видя дали може да запазим някоя по-голяма маса...Ако на някой му хрумва някое друго място с голям паркинг и заведение да сподели... :)

 

Хепи звучи добре :) Иначе за друго място, сещам се само за Гребната, където казах във първия ми пост :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запитване към колегите от Пловдив :rolleyes:

С колегата Тодор, не можем да решим къде е по удобно да направим срещата. Затова искаме да попитаме къде е по-удобно според вас.. на Хепито или на Гребната база :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля, че на Хепи ще е по-добре.

Поне не се сещам за удачно заведение на гребната? (някъде вътре в самата гребна ли или ресорантите около нея?)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хепи е добър вариант според мен. Всички го знаят, има глезотийки за хапване и голям паркинг, което е важно. Ако е хубаво времето(да се надяваме) може да ползваме и масите отвън. Днес минах от там и взех визитка, като няма проблем да запазим места...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D ЪП !

Мястото остава Хепи до BAUMAX. 12.12.2010 в 14 часа... :drinks:

 

Хайде майни wake up !

П.С. : хихихи, май заглавието на темата трябваше да е подобно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като гледам каква е активността, почвам да се чудя дали ще ми стигне мястото за снимките или да взимам резервна памет :D

Хайде хора, покажете малко активност.. В Пловдив е пълно с :mitsu-smiley: а сега 10 човека не можем да се съберем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм там :) И има и по-хубави места за хапване, ама нямат паркинги... иначе при Джоаната в Кършака се намира място да се спре, а там е добре хапването :) Но където и да сме... аз съм навит ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой от сигурните да даде номер за връзка.. моя е 0883375686. Да не стане отишли 5 човека, пък не се намерили :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз малко ще закъснея и ще дойда към 14:45, но идвам :) Пък дано ви намеря къде сте де, че то познавам Милен З и Тодор Митев от записаните хора ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз като 1-ви завърнал се да кача малко снимков материал: Снимки тук

Първата ми среща в Пловдив мина приятно :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Като се има предвид , че става въпрос за Пловдив , може да отчетем една успешна среща ! Надявам се следващия път да стигнем Софиянци по присъствие :D

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво на Пловдив! Трябва още малко масовост и стигате София. Ние днес бяхме около 25 човека. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Пловдив! Трябва още малко масовост и стигате София. Ние днес бяхме около 25 човека. :yes3:

Като вземем в предвид, че на последната Пловдивска среща бяхме само аз, Тошко и другият Тошко (сирко), днес можем да отчетем направо над 200% успеваемост ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...