Премини към съдържание

Въпроси с които се сблъсква всеки бъдещ собственик на Pajero


Препоръчано мнение

Здравейте.Имам следния проблем:Понякога като загася двигателя той си работи 4-5 секунди след връщането на ключа и след това като повърви известно време от 1 път загасва в движение и не може да се запали дълго време.Карах го в бош сервиз, закачваха го на компютър и не дава грешки карах го и в балкан стар и там по същия начин. на компютър не показва грешки.Няма и запушване в резервоара проверявах го.

Редактирано от iulian-95
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Имам следния проблем:Понякога като загася двигателя той си работи 4-5 секунди след връщането на ключа и след това като повърви известно време от 1 път загасва в движение и не може да се запали дълго време.Карах го в бош сервиз, закачваха го на компютър и не дава грешки карах го и в балкан стар и там по същия начин. на компютър не показва грешки.Няма и запушване в резервоара проверявах го.

........а колата е? Предполагам Паджеро3 3.2 ДИ-Д?Ако е така, проблема ти е в ГНП-то......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ремонтът е добре четирицифрен.

.........м/у 1500 и 3000 лв е ремонта............аз от кога казвам да не си взимаме дизели,ама ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........м/у 1500 и 3000 лв е ремонта............аз от кога казвам да не си взимаме дизели,ама ...........

Ей,не те слушат тия хора и това си е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........м/у 1500 и 3000 лв е ремонта............аз от кога казвам да не си взимаме дизели,ама ...........

Един от най-добрите специалисти по дизели в България кара бензинов Фиат Темпра.

Веднъж беше написал следното:

 

"..За съжаление е така.Прецизни повърхности които със времето се износват.Лошото е че сме много бедни в тази България,иначе на кой би му пукало че ще се наложи някакъв ремонт.Това е единствената причина поради която се въздържам да се кача на дизел.Какво от това че му разбирам и че мога да си го правя,след като частите са безумно скъпи."

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравшйте колеги, интересува ме колко литра масло ще са ми нужни за обслужване на мотора - 3,2 Di-D . Мисля да сложа 10W-40. Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравшйте колеги, интересува ме колко литра масло ще са ми нужни за обслужване на мотора - 3,2 Di-D . Мисля да сложа 10W-40. Поздрави

.....9-10 литра ,но по добре 5W40,защото масления обтегач на веригата няма да работи прецизно при студен старт.....отделно ,ако е Паджеро 4 ,то този мотор е с DPF филтър, и там е добре да е 5W30 маслото.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....9-10 литра ,но по добре 5W40,защото масления обтегач на веригата няма да работи прецизно при студен старт.....отделно ,ако е Паджеро 4 ,то този мотор е с DPF филтър, и там е добре да е 5W30 маслото.........

 

Става въпрос Паджеро-3 2000 година. В аутодата го дават 10W/30 за нашия климат. Другото което ме интересува е: от къде мога да си закупя комплект стелки (по възможност велурени). къса база. Благодаря

Редактирано от xcm
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 11 месеца ...

Здравейте колеги от няколко години имам mitsubishi L200 2,5 дизел 2002г. от извесно време обаче имам проблем с него. При студен двигател пали и варви перфекно след като загрее обаче святка му лампа check и започва да мени обороти да хълца минава така 1км. оборотите му спадат до минимом неможе да се изфорсира отзад пуши светъл дим и мирише на неизгоряла нафта.Няма сила дори да тръгне няма оборот никакъв и гасне. След като го оставя 1 час да се охлади пали и все еднио нищо не е било докато загрее и не му светне жълтата лампа. Казаха ми че е от турбото но защо когато е студен турбото си работи, някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от няколко години имам mitsubishi L200 2,5 дизел 2002г. от извесно време обаче имам проблем с него. При студен двигател пали и варви перфекно след като загрее обаче святка му лампа check и започва да мени обороти да хълца минава така 1км. оборотите му спадат до минимом неможе да се изфорсира отзад пуши светъл дим и мирише на неизгоряла нафта.Няма сила дори да тръгне няма оборот никакъв и гасне. След като го оставя 1 час да се охлади пали и все еднио нищо не е било докато загрее и не му светне жълтата лампа. Казаха ми че е от турбото но защо когато е студен турбото си работи, някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

.....не е турбото, при него симтомите са съвсем други......търси проблема другаде....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Много моля да ме посъветвате къде в София да си закарам колата за ремонт ( пинин 1.8gdi) !!! Не ме питайте какво и е, защото според сегашния сервиз - всичко не е наред, стои трети месец там... МОЛЯ :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много моля да ме посъветвате къде в София да си закарам колата за ремонт ( пинин 1.8gdi) !!! Не ме питайте какво и е, защото според сегашния сервиз - всичко не е наред, стои трети месец там... МОЛЯ :-)

ДиДжей Тумби ще посФири върху твоя автомобил и ще ти свърши работа.

пс. гледай да не ме изпревариш, че другата седмица и аз съм решил да намина през него :)

Поздрави!!!!

Редактирано от chasovnik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги,

Имам въпрос, свързан з Паджеро темата и той е има ли някъде синтезирана информация за Паджеро 4?

 

Благодаря

 

Sent from my LG-K371 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте колеги.От скоро имам паджеро спорт 2.5тди Преди два дена започна да ми премига индикацията за включен преден мост /зелен мост/ а също и от време на време ми свети лампа на АВС Ако някой знае на какво се дължи това моля да пише Предварително ви благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...