Премини към съдържание

Поръчка за нови клубни тениски


Препоръчано мнение

Здравей, аз бих си поръчал една бяла и една черна, ако се правят и двата цвята, XL размер. При готовност казвай къде да се превеждат парите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 114
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Tasso Здравей! Тиишърта ми харесва ,но ако може малко надписа да се намали за да изпъкне автомобила и марката според мен. :icon_hmm:

Аз имам ново предложение, можем ли да си поръчаме и клубни лепенки за колите ни със същото лого както тениските и да си ги залепим Отзад на багажниците, за да се познаваме на пътя като се срещнем където и да сме в БГ. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте,

Относно дизайна на тениската един професионален съвет - сменете шрифта и оставете повече рязстояние.

 

 

http://free.hit.bg/iconopis/MB.jpg

Редактирано от artbox
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте колеги,

относно тениските, направих ви няколко модела:

 

Мъжки

Мъжка черна

Мъжка бяла

 

Наличните размери на тениските може да ги видите на самите снимки, белият модел е по-ограничен като размери.

Цената на мъжките тениски е 17.68лв. за бройка.

 

Женски

Женска черна

Женска бяла

 

Наличният размер е само XL, за женските модели. Показал съм всички размери, тъй като ще се разбера с хората да заменят тениските с тениски, които да покриват повечето размери.

Цената на женските тениски е 20.98лв. за бройка, тъй като те са с 2 щампи.

 

Цените които съм дал са за единични бройки, след като определим броя на тениските, който ще поръчаме.. мога да говоря за отстъпка в цената.

Щампата се принтира върху тениската и издържа при пране, на срещите сте виждали какво представлява този печат: Снимка от последната среща

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вижте този линк http://eshop.rally-club.net/product_info.php?cPath=21_34&products_id=77 .Тази тениска е памук и е изцяло с бродерия ,имам няколко такива и мога да кажа от личен опит ,че са доста добра изработка.Ако има колеги от София мога дам им кажа къде да отидат и да поръчат такива тенески ,като цена на едро е 6,50 ,на дребно 12 лв .Верно ,че непише фен клуб България но ако се говори с хората могат и да напишат (зависи от брийката) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вижте този линк http://eshop.rally-club.net/product_info.php?cPath=21_34&products_id=77 .Тази тениска е памук и е изцяло с бродерия ,имам няколко такива и мога да кажа от личен опит ,че са доста добра изработка.Ако има колеги от София мога дам им кажа къде да отидат и да поръчат такива тенески ,като цена на едро е 6,50 ,на дребно 12 лв .Верно ,че непише фен клуб България но ако се говори с хората могат и да напишат (зависи от брийката) .

 

Само да вметна, че темата е "Поръчка за нови клубни тениски"...

Говорете си с тях и нека ви напишат.. аз ще последвам примера на Светльо и ще се оттегля.

Успех с тениските!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Немисля ,че моето предложение е повод да се отказваш ,това е една идея ,която всеки може да разгледа и обсъди в дадената тема.Защо трябва да е повод за обида и сърдене ,след като всеки си изкаже мнението ,ще се приема един вариянт и ще си поръчаме от него .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защото винаги, когато някой се потруди да направи нещо и веднага се показва някое "хвърчащо" предложение.. Ако искате мога да ви покажа и аз 15-20 сайта за тениски и да ви кажа, вижте ги може да се възползваме от тях и да си скръстя ръчичките..

Нищо лично, просто вече не мисля, че искам да продължа да се разправям с щампи, преводи, събиране на пари, правене на списъци, пазарене за отстъпки в цената.. при условие, че мога да ви пусна 1 линк и да пожелая успех :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра са тениските ! :good: Само кажи кога и на коя сметка и за мене ще са 2 дамски и 2 мъжки от черния и белия цвят :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защото винаги, когато някой се потруди да направи нещо и веднага се показва някое "хвърчащо" предложение.. Ако искате мога да ви покажа и аз 15-20 сайта за тениски и да ви кажа, вижте ги може да се възползваме от тях и да си скръстя ръчичките..

Нищо лично, просто вече не мисля, че искам да продължа да се разправям с щампи, преводи, събиране на пари, правене на списъци, пазарене за отстъпки в цената.. при условие, че мога да ви пусна 1 линк и да пожелая успех :icon_bye:

Напълно ми е ясно ,че си вложил време и усилия в този проект и най-вече имаш и желание за организация на нещата.Аз не казвам ,че твоята тениска не е хубава и че няма да си поръчам от нея , идеята ми беше да имат колегите от форума повече вариянти между които да избират.Така хората имат право на избор.

Все пак една тениска с продерия и на по-ниска, цена е по-добре от тениска с щампа на по-висока цена .А и невиждам какво толкова му организирваш при положение ,че вече има готова щампа ,всеки който желае влиза в дадения сайт и си поръчва тениска какъвто си цвят и модел иска и тя си му пристига след два дена.Така или иначе цената си е същата.

Ето аз я направих с две щампи за по-малко пари 16,80 http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/klz1299851905v.jpgи в гръб http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs/jdv1299851994x.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер значи ще поръчваме при теб :icon_thumbup: .. ето ти щампите в реален размер

За светли тениски

За тъмни тениски

 

Един приятелски съвет, смени модела на тениската.. този модел го правят прекалено стегнат около врата (ще стискаме палци и щампата да е ситнопечат)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за тениските от Рали клуба,много по-стилни са и според мен,не толкова младежки като модела на колегата TASSO. А надписа мисля,че не е проблем,стига да има голяма бройка,веднага ще се направят и с надпис. Аз имам тениски с 2 цветни бродерии на ракавите и една черна бродерия на гърдите, за 12 лева бройката.Фирмата се намира в Казанлък, обаче и проблема е,че не работи на дребно,а аз имам няколко защото един приятел познава шефа им :icon_blush:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер значи ще поръчваме при теб :icon_thumbup: .. ето ти щампите в реален размер

За светли тениски

За тъмни тениски

 

Един приятелски съвет, смени модела на тениската.. този модел го правят прекалено стегнат около врата (ще стискаме палци и щампата да е ситнопечат)

Ами няма нужда да поръчвате на мен ,всеки да си изтегли щампата да влезе в сайта и да си избере подходяща за него тениска и цвят и сам да си я поръча .Лично аз съм поръчвал от този сайт и от това което вижда и доколкото разбирам печата е добър ,бих казал даже доста добър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за тениските от Рали клуба,много по-стилни са и според мен,не толкова младежки като модела на колегата TASSO. А надписа мисля,че не е проблем,стига да има голяма бройка,веднага ще се направят и с надпис. Аз имам тениски с 2 цветни бродерии на ракавите и една черна бродерия на гърдите, за 12 лева бройката.Фирмата се намира в Казанлък, обаче и проблема е,че не работи на дребно,а аз имам няколко защото един приятел познава шефа им :icon_blush:.

Аз работя с тази фирма и пазарувам от тях на едро ,цената на едро на тази тениска е 6,50 .Проблема е че мойта дейност ще започне чак към Май месец и едва тогава ще имам възможност да разговарям с тях за евентуална поръчка с клубен надпис.Иначе цената на дребно е наистена 12 лева в техните магазини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

TASSO, аз нещо не разбрах - за жените няма ли "М" размер?

Ако се набират бройки - за мене "XL" бяла и черна /модела с кантовете на ръкавите/.

- за жената "М" бяла /ако има размера/.

Ще следя темата и сроковете за сумите.

И не чакай ПРИЗНАТЕЛНОСТТА - тя ще дойде мнооого по-късно... :icon_angel: :icon_dance: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колеги айде накрая да имаме вече тениски.Колегата се е потрудил намерил е щампа с директен принт а не на основата на боядисване с предварителна форма както са всички щампи и се нанасят последователно цветовете.И след 20 перални всичко е напукано и се чудиш за какво точно да ползваш дрехата.Ами че ние може да си даваме идеи още 2 години и да си говориме глупости.Нали идеята е да е уникат тениска не да си я купуваме от първия магазин.То за това акъл не се иска.И всеки ден който ти кефне може да си купиме на РАЛИАРТ.В крайна сметка едно решение неможе единодушно да се вземе.Ок това с избора е хубаво но след като имаме основна линия за какво са ни тениски от шир потреба които може всеки ден да купиме. :icon_hmm:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Форумът ни е чудесен - спор няма....

Само дето, всеки си мисли, че може да направи конкретната задача, предизвикателство или процес по-бързо, по-качествено и с повече ищах....

И дето, ползва готовите идеи, планове, първоначално вложен труд и енергия, на човека - първоначално заел се със задачата.

Всичко по-горе казано е характерно, по-точно станало е част, от дивият ни балкански характер....

Спомням си, как преди време правих чашите на форума.:icon_doh:

................................

От всичко казано до тук, най-вече от личният ми опит и наблюдения, съм стигнал до извода:

-Искаш ли нещо да се случи, вземи сам решения, предложи конкретна услуга или продукт и не позволявай на никого да ти се намесва в изпълнението! Така имаш по-голям шанс, нещото да се случи. Демокрацията и правота на мнение е разрушително по нашите географски ширини. И действа деструктивно...

...............................

Давам пример със Шипково, въпреки, че звучи нескромно:

-Сам уговарям пакета за уйкенда, еднолично определям менюто, самостоятелно включвам услуги - например диджей :D, и сервирам на форума крайният продукт и цената.

Който иска, се включва с така предложените условия. Който не - подсмърча.....

И с пълно убеждение, че по гореописаният начин системата работи безотказно, съветвам всички организатори, текущи и бъдещи, да действат по описаният начин.

Вярно, не особено демократично като приом, но пък даващо отлични резултати действие.....

Или както вече съм казвал - масите, в името на собственото си добруване, от време на време изискват управленски решения*!:icon_n_king:

 

 

 

*Това ми убеждение, май ми е останало от Военното училище "Васил Левски"...:icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра :icon_thumbup: Колега ТАССО случаино могат ли да принтират по знамена ?

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги ще правиме ли тениски ? :icon_hmm: Колега ТАСОО ти да не се отказа? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще правиме ли тениски ? :icon_hmm: Колега ТАСОО ти да не се отказа? :icon_hmm:

 

Ами колега аз не съм се занимавал повече, нали колегите намериха по добри предложения, аз затова им дадох и щампите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

В момента имаме ли някакви тениски и от къде мога да поръчам ?

 

Поздрави !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип вече не се приемат поръчки за тениски ,но ако си толкова навит да имаш такава някой от модераторите може да ти прати щампите със логото на клуба,да си купиш такава тениска и да си я направиш сам,като я отнесеш във фирма която слага щампи на дрехи.Аз си я купих моята от един тир шоп до Лукойла на Ботевград на магистралата. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...