Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Секция "Гараж" към форума


Препоръчано мнение

Ами това би трябвало да е :mitsu-smiley: гараж.. но като варянт този въпрос може да се реши и с една анкета.

Чак пък анкета... Форумът е за :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: в края на краищата.

Ако някой има две, или повече коли, спокойно може да стане член на съответния автоклуб и да постне снимките на автомобила си там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Чак пък анкета... Форумът е за :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: в края на краищата.

Ако някой има две, или повече коли, спокойно може да стане член на съответния автоклуб и да постне снимките на автомобила си там.

 

И аз мисля, че гаража е само за наши представители.. ама покрай това с времето ми мисна народа да мрънка и затова предложих компромисно решение, за да не се получават пак такива работи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение пък е ,че трябва да се качва информация САМО за автомобил от марката http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif! Що се отнася до публикуваните снимки може и да сме малко по-либерални,но задължително акцентът на снимката да е автомобил от нашата си марка http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif Примерно както е при мен.....покрай лансера та и ибизата,за скутера също поисках съвет и се съобразих с мнението на Емо! В крайна сметка има достатъчно хора,които да вземат някакво решение по въпроса ( с което веднага ще се съобразя ),защото най-хубавото тук в нашият си форум са определените правила! В никакъв случай не пускайте анкета, и без това си знаем какво ще се случи.............милион мнения и нищо конструктивно. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/bang.gifРешавайте Вие админи,модове,членове! Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че гаража е само за наши представители.. ама покрай това с времето ми мисна народа да мрънка и затова предложих компромисно решение, за да не се получават пак такива работи...

Това е решение, което трябва да се вземе от ръководството на клуба.

Хайде няма нужда от толкоз компромиси, защото прекалената демокрацията много често води до анархия.

  • Положителен вот 2
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм,хюндая вече го няма,собственика ли си го свали или...........?Кажете как могат да се изтрият снимки,не да се редактират,а изтрият?

Редактирано от tzenov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добавих да можете да триете собствените си снимки!

 

П.П.

 

Ето как се трие отделна снимка. Горният бутон "Изтрий" до бутона "Редактирай" изтрива целия Гараж!

 

http://img19.imageshack.us/img19/5813/cenow.jpg

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добавих да можете да триете собствените си снимки!

 

П.П.

 

Ето как се трие отделна снимка. Горният бутон "Изтрий" до бутона "Редактирай" изтрива целия Гараж!

 

http://img19.imageshack.us/img19/5813/cenow.jpg

 

Да много хубаво като идея,само и да работеше.......................на мен под снимката ми излиза,както и преди''Редактирай снимка'',''По подразбиране'',но ''Изтрий снимка'' няма

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да много хубаво като идея,само и да работеше.......................на мен под снимката ми излиза,както и преди''Редактирай снимка'',''По подразбиране'',но ''Изтрий снимка'' няма

На мен ми излиза опцията за изтриване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми излиза опцията за изтриване.

 

Защото си модератор, аз също нямам опция за изтриване ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да много хубаво като идея,само и да работеше.......................на мен под снимката ми излиза,както и преди''Редактирай снимка'',''По подразбиране'',но ''Изтрий снимка'' няма

 

В момента, който си писал мнението си рефрешнал ли си си браузъра?

Трябва да го виждаш това? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защото си модератор, аз също нямам опция за изтриване ;)

 

На мен ми излиза опцията за изтриване....дали несъм станал модератор без да разбера :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми излиза опцията за изтриване....дали несъм станал модератор без да разбера :D

Ице след намесата на Светльо, вече всички го виждат бутона

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента, който си писал мнението си рефрешнал ли си си браузъра?

Трябва да го виждаш това? :icon_hmm:

 

Е вече и аз го виждам бутона,но чак сега. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

До там ли стигна този форум , та започнахте да събирате по 5 лева от потребителите за да се ъпгрейдвате ?? Не съм и предполагал че не можете да съберете 30-40$ от членски внос. Пък и се сърдите , че никой не дава.

  • Положителен вот 2
  • Отрицателен вот 5
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До там ли стигна този форум , та започнахте да събирате по 5 лева от потребителите за да се ъпгрейдвате ?? Не съм и предполагал че не можете да съберете 30-40$ от членски внос. Пък и се сърдите , че никой не дава.

 

Колега лесно е само да искате... и колегите да си блъскат главите да угодят на всичките ви прищявки, но когато се стигне до там и вие да помогнете с нещо( каквото и да било ) никъде ви няма. Парите от членовете на клуба покриват доста неща.. и все пак е малко кофти да правиш сметка на чужди пари.. След като много хора искаха гараж и като стана на въпрос, че трябват средства за да се направи и всеки се спотайва - нормално е колегите да се сърдят.

  • Положителен вот 1
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

До там ли стигна този форум , та започнахте да събирате по 5 лева от потребителите за да се ъпгрейдвате ?? Не съм и предполагал че не можете да съберете 30-40$ от членски внос. Пък и се сърдите , че никой не дава.

 

Нищо не си разбрал. Пари за ъпгрейд си имаме. Както вече и Гараж си имаме благодарение на тези хора:

 

tzenov

HristoGB

atila

TASSO

Big Boss

somalietsa

Emil Dimitrov

Валентина

Светла

Атанас

Peter G

DE4I

gepito-vt

 

Така че ти хвана намалението - може да си качиш колата в Гаража. Безплатно е.

Но може да преведеш 50 $ за Галерия или Блог. Да ти дам ли сметката на клуба?

Ти само дай парите, а пък ние ще качваме снимки после. :icon_thumbup:

  • Положителен вот 1
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До там ли стигна този форум , та започнахте да събирате по 5 лева от потребителите за да се ъпгрейдвате ?? Не съм и предполагал че не можете да съберете 30-40$ от членски внос. Пък и се сърдите , че никой не дава.

Най го обичам това мислене - да изискваш, да ползваш, но някой друг да плаща сметката! Страхотно е, нали?

Редактирано от somalietsa
  • Положителен вот 3
  • Отрицателен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най го обичам това мислене - да изискваш, да ползваш, но някой друг да плаща сметката! Страхотно е, нали?

 

Страхотно е да , и това е първия форум , който освен членския си внос , проси от потребителите по някакви смешни 5 лева за да се ъпгрейдне. Просто гледката е жалка. Има хиляди безплатни места където мога да си кача колата , и не мисля че трябва да плащам за всеки нов ъпгреид на който и да е форум.

 

http://1.bp.blogspot.com/_5GNd5lQJaCI/SoQl60drLOI/AAAAAAAABio/Sc--TbO6FjQ/s400/master+card+beggar.jpg

Редактирано от Colt-16
  • Положителен вот 3
  • Отрицателен вот 3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е да , и това е първия форум , който освен членския си внос , проси от потребителите по някакви смешни 5 лева за да се ъпгрейдне. Просто гледката е жалка. Има хиляди безплатни места където мога да си кача колата , и не мисля че трябва да плащам за всеки нов ъпгреид на който и да е форум.

 

Това не е ъпдейт. Когато почнеш да се занимаваш с изработка и поддръжка на уеб приложения, ще разбереш каква е разликата между платените и безплатните приложения. Като не ти харесва, може да се ориентираш към хилядите безплатни места в които да си качиш колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак не си разбрал правилно. Това, дали ще платиш членски внос или ще дадеш "смешните" 5 лв. за секция "Гараж" е въпрос на личен избор и преценка.

Щом си сметнал, че не трябва да плащаш - не плащай, на никого не е бръкнато в джоба на сила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е да , и това е първия форум , който освен членския си внос , проси от потребителите по някакви смешни 5 лева за да се ъпгрейдне. Просто гледката е жалка. Има хиляди безплатни места където мога да си кача колата , и не мисля че трябва да плащам за всеки нов ъпгреид на който и да е форум.

 

На мен пък са ми любими ей таквиз' философи.... Ти не го питаш, ама то да си каже....

Колега, ние боб редим за такива като теб.... Сутрин ставам и паля свещ за вашето здраве... На нас тук и е добре, уютно си се чувстваме, форумът е най-добрият, който някога съм виждал. Ако ти харесва такъв, какъвто е - добре си дошъл. Като не ти харесва - 'лъзгай се по пързалката, форуми дал бог.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е да , и това е първия форум , който освен членския си внос , проси от потребителите по някакви смешни 5 лева за да се ъпгрейдне. Просто гледката е жалка. Има хиляди безплатни места където мога да си кача колата , и не мисля че трябва да плащам за всеки нов ъпгреид на който и да е форум.

 

Здравей! Как си приятелю? Как добре ли я караш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е да , и това е първия форум , който освен членския си внос , проси от потребителите по някакви смешни 5 лева за да се ъпгрейдне. Просто гледката е жалка. Има хиляди безплатни места където мога да си кача колата , и не мисля че трябва да плащам за всеки нов ъпгреид на който и да е форум.

Е, понапил си се колега, какво толкова сега..., или изобщо не си си направил труда да попрочетеш малко и се запознаеш с правилата на форума и неписаните такива, благодарение на които в него са се събрали предимно позитивни хора.

  • Положителен вот 4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво. Имаш 2 плюса от

 

CynepMEH

Stefani Ilieva

 

Дали пак не започна поредната интрига?

За интриги има правила на форума и директен БАН

А ти всъщност кой беше, че ми напомняш за един...:icon_hmm:

  • Положителен вот 1
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...