Премини към съдържание

Outlander 2007+ Service Manual


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

Макар повечето аутлендъри да са все още гаранционни, информацията не е излишна:

 

http://out-club.ru/Manual/Outlander_XL_Ser...07/index_M1.htm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...
  • Admin

Новият аутлендър - http://www.automedia...icle_14934.html

 

Все още концепт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина пуснат скоро тоя коцепт, може да не бързам с ВОЛТ-а..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Ето крайния вариянт на този концепт чисто нов звяр от семейството на Mitsubishi :rulez: :plane: :mitsu-smiley: . http://www.automedia.bg/news/article_15659.html

Редактирано от me109e7
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

Здравейте приятели предстои ми покупка на аутледар след 2007 задължително ще бъде автоматик и бензин.Някой може ли да ми каже нещо повече за модела плюсове и недостатаци какво да гледам като копувам колата и т.н

Благодаря предварително. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели предстои ми покупка на аутледар след 2007 задължително ще бъде автоматик и бензин.Някой може ли да ми каже нещо повече за модела плюсове и недостатаци какво да гледам като копувам колата и т.н

Благодаря предварително. :yes3:

Мога за предложа такъв от 2009 г. Купен и обслужван в Балканстар. 110000 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
  • преди 3 месеца ...

Здравейте колеги решил съм да купувам Оутлендър и съм се насочил към този ако може да ми дадете мнения и препоръки ще съм Ви благодарен http://m.mobile.bg/details/21446986187318612

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли кои да помогне с моя въпрос

 

Звучи добре. Няма модификация с такава мощност - щом е сменян ЕГР, най-вероятно е с двигател на фолксваген със 140 к.с фабрично. Ако е модифициран с чип, не е особено добра новина. Но колата изглежда ок, особено щом има история в оторизиран дилър. Предполагам че 900-те лева са за цвят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

140коня +чип на стойност 3000 лева сложен фабрично при поръчката на автомобила закупен е за 107 000 лева а този ЕГР на колко време се сменя и скъпо ли е

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

140коня +чип на стойност 3000 лева сложен фабрично при поръчката на автомобила закупен е за 107 000 лева а този ЕГР на колко време се сменя и скъпо ли е

Скъпо е, но щом е сменен, ще мине още поне 100 000 км. без грижи. Не ми харесва особено идеята за чипа, независимо, че е "фабричен", но това си е мое субективно мнение. Обслужването може да струва 200, може и 600 лв. зависи къде и с какви консумативи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При разговора със собственика ми каза 1000-1200лв в балкан стар обслужване а аз се отдръпнах затова питам тука хората който са обслужвали и другаде освен в оторизиран сервиз защото имам шкода в техния сервиз ми вземаха 360 лева докато беше в гаранция а сега я обслужвам за 220 лева

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При разговора със собственика ми каза 1000-1200лв в балкан стар обслужване а аз се отдръпнах затова питам тука хората който са обслужвали и другаде освен в оторизиран сервиз защото имам шкода в техния сервиз ми вземаха 360 лева докато беше в гаранция а сега я обслужвам за 220 лева

Забрави Балканстар. Ратола са далеч по-евтини и също оторизиран сервиз. За около 250 лв ще сменят масла и филтри. Ако държиш да продължиш сервизната история.Иначе безброй възможности.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

А въпросният аутлендър II в завод на ситроен ли се прави или обратното ? Много се захласвам напоследък по 2.4i (170 Hp) Automatic, но не знам нищичко за него :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здавейте бъдещи Колеги :)

 

Предстои ми закупуване на употребяван автомобил, доста четох.. доста търсих и се спрях на Аутлендър 2012 , 177 к.с. ръчни скорости. оборудване Интенс + . Има пробег над 150 000, един собственик. Предложиха ми ако искам да си купя и 1 година гаранция за около 1000 лева.

 

 

Където и да четох, само хубави неща, Японски двигател, ръчни скорости.. мамин златин :) .

 

Моля, дайте някой глас.. за/против.. модела разбира се. Като цяло търся читава кола, 7 местна, дизел, ще минавам около 15- 20 хил. км на година.

 

Благодаря предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Минуса им е :

Гарнитура на блока слаба и често се дефектира от което започва да губи охладителна течност, от там пада мощността

Дроселна клапа слаба

Плюсат им че:

Икономичен,

Конфортен

Издържлив даже за рибари ( като мен)

Моя е на 280.000 км скоро ще сменя за 3-ти път четирите гуми.

Не се разваля, а ако стане, пази го от монтьори...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...