Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Варна - полезна информация


Препоръчано мнение

Колеги, мисля че няма да е лошо да имаме една тема с полезна информация както за нас, така и за колеги от други градове пребиваващи тук и нуждаещи се от услуга. Нека всеки от вас който може да сподели информация относно магазини, сервизи и прочие да го направи тук :)

 

Майстор ДВГ, ходова част

Сервиз Йоан - срещу обръщача на 13-ката

Слави gsm: 0895 616 479

:link:

 

Вулканизатор

ЕТ "Колев 11 04" gsm: 0888 224 791

:link:

 

 

Части за Мицубиши

Автопионер gsm: 0888 947 544; 052/602764

:link:

 

Компютърна диагностика

ул. Емил Марков

Ицо, gsm: 0888 744 156

:link:

 

 

Реглаж преден/заден мост

Сервиз ФАВОРИТ gsm: 0888 802 947

:link:

 

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един магазин за японски авточасти на доста сносни цени:

 

BALKAN PARTS

магазин във Варна

 

Варна,

бул. Сливница 145

тел.: 052 656 656

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Сервиз за дизели - Мотор Консулт (зад стария магазин на Мерцедес). Те се занимават само с дизелови мотори и не е имало случай да съм пратил някого и да бил разочарован! Страшно съм доволен от техническата им подготовка и как нагледно и точно ми обясняват какво е имало и какво са направили :icon_thumbup: !

Сервиза им винаги е пълен с коли дето чакат, а последния път като ходих имаше и един валяк :icon_clap: за ремонт на помпа :icon_n_king: . Шефа на сервиза е и преподавател в ТУ и е много напред с работата! :first:

 

Препоръчвам го на всеки с дизелов мотор!

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...
  • преди 1 месец ...

Здравейте, колеги. От известно време ме тормози визията на клекналата ми задница. Днес бях на стенд (тестер) за амортисьори, споделям с вас местоположението му и цените.

Координатите са 43.215873,27.858785 - като ги Paste-нете в Google Maps ще покаже точното местоположение. Пада се покрай силозите, вляво на улица Обиколна. Цените са 10 лева на мост и вадят протокол с графи и проценти за всяко колело, а процедурата отнема не повече от 10 минути. Това е, дано съм бил полезен.

 

ПП: При мен всичко беше между 60 и 70%, което ми обясниха че е зле :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...

0887685799 - Митко, кв. Аспарухово, ул. Янтра 14

Много съм доволен от него! За разлика от този горния наистина ми свърши работа. Слага озвучаване, аларми и разни други подобни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Сервиз Йоан - срещу обръщача на 13-ката :icon_rock: първи сервиз в който ми дадоха гаранция дори и без да попитам. А и случайно се оказа че и моя познат от доста време вози своите коли там. Няма съвпадения, сервиза е ок!

 

Компютърна диагностика ул. Емил Марков Ицо :icon_thumbup: свали ми разхода с 1 литър надолу.

Редактирано от dosia
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Колеги, поразчистих малко темата и обнових изцяло първия пост, като добавих и линкове в мапса за по-голямо удобство. Всичките споменати сервизи и магазини в поста ми, съм ги ползувал лично и съм останал доволен! Като днес попаднах на сервиза който съм посочил за Ауспуси, и съм изключително доволен от цялостното обслужване и отношение. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Пламен е най-добрият. Ползвал съм го многократно и е перфектен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

здравейте колеги наскоро си купих митсубиши L 200 ,проблема ми е че когото се отцепи предния мост продължават да мигат светодиодити и не угасват ,а моста е отцепен.когато го зацепя си светят постоянно.звънях на много места и много майстори ,но никой не ми дава точна информация и гаранция за решеване на проблема .ако някой може да даде съвет към кого да се обърна или дали е имал същия проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

здравейте колеги наскоро си купих митсубиши L 200 ,проблема ми е че когото се отцепи предния мост продължават да мигат светодиодити и не угасват ,а моста е отцепен.когато го зацепя си светят постоянно.звънях на много места и много май да сестори ,но никой не ми дава точна информация и гаранция за решеване на проблема .ако някой може да даде съвет към кого да се обърна или дали е имал същия проблем.

Здравей колега, имах същия проблем на Паджеро 2 супер селект-реших го със подмяна на датчика. При закачане на стенд за диагностика показва че всички датчици са за смяна-да не те подведат в някой сервиз.Цената на нов датчик при мен беше около 350лв. А втора употреба около 20лв. За да се разбере кой е проблемния датчик се свалят всички и първо се оглеждат кабелите им. А от там проверка с мултицет дали работи. Надявам се да ти е била полезна информацията! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

За колегите от Варна мога да препоръчам "Автосервиз Ред Старс Ауто" (0878468854).

 

Докато бях на почивка там, имах проблем с демпферната шайба на коляновия вал, и ми я оправиха супер бързо и качествено!

Можете да си представите колко кофти е да ти се развали колата на почивка, и какво облекчение е да ти я оправят за по-малко от 24 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...
  • преди 4 седмици ...
  • преди 1 година ...

Интересува ме сервиз евентуално за Газови уредби, че като се замисля края на годината може да ми се наложи да сменя газовата бутилка ;) За Пламен до Джъмбо съм много доволен, но за автодиагностика във Варна мога да кажа и Петър Димитров, сервиза му е до прелеза на Девня ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Искам да споделя изключително положително впечатление от Христо Мерсинков (в линка от първия пост - "Ицо") - човека ми направи много подробна диагностика на горивната система. Понеже съм на газ, тества как се държи и на газ, и на бензин колата. Дори сподели, че като закарам колата на механик, няма никакъв проблем да му се обадят да даде повече подробности за автомобила. Много добро отношение има човека, отговорен, въобще - много добро впечатление ми направи.

Редактирано от nupkc
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За газови системи препоръчайте, че на моята излиза, че бутилката ми е слагана 2009 година и трябва да се сменя ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

 

На 2/21/2020 at 1:10 PM , Иван Кирилов Иванов написа:

Интересува ме сервиз евентуално за Газови уредби, че като се замисля края на годината може да ми се наложи да сменя газовата бутилка ;) За Пламен до Джъмбо съм много доволен, но за автодиагностика във Варна мога да кажа и Петър Димитров, сервиза му е до прелеза на Девня ;)

Бихте ли споделили някакви координата на въпросния Петър Димитров? Търся си като цяло диагностика от хора, които познават Мицубиши, след няколко опита по майстори насам-натам и.... нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...