Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Русе


Препоръчано мнение

Здравейте и от мен, пропуснал съм последния път срещата :( Ще следя за напред кога са, че ми се иска и аз да се включа към тези срещи, много бих се радвал :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Днес имаше ужасна катастрофа на изхода за Варна. Не мога да си обясня как точно е станала, но сигурно има жертви.

А, за срещите съм навита, но трябва да се яви младежа от Свищов, за да организира русенските срещи. :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имаше ужасна катастрофа на изхода за Варна. Не мога да си обясня как точно е станала, но сигурно има жертви.

А, за срещите съм навита, но трябва да се яви младежа от Свищов, за да организира русенските срещи. :P

Аха, организатора чакаме, окей ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравей те,

чудих се за този укенд ама нещо го дават много лошо времето :icon_hmm:

 

Лошо време няма, но има зле облечени хора :icon_hmm:

Обикновено в кръчмите е добре, а и зима иде т.е. по-лошо ще става времето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ами в този случай, ако искате да направим този уикенд или може би следващия по-добре, за да може всички да са подготвени? :) Какво ще кажете?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 месеца ...
  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

ами може да то вече е хубаво времето такаче може да се организира дна срештичка.даваите предложения на кого кога му е удобно и да решим кога да се видим

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Ами ако искате този уикенд (16 или 17) или другия (23 или 24)? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 3 седмици ...

Привет на колегите от русе.Нов сам в форума от 3 седмици си взех Галант и ще ми е интересно да говоря със вас за колата и се надявам скоро ако има среща на клуба да доида и аз :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на колегите от русе.Нов сам в форума от 3 седмици си взех Галант и ще ми е интересно да говоря със вас за колата и се надявам скоро ако има среща на клуба да доида и аз :mitsu-smiley:

Радвам се, че най-сетне се появи някой желаещ, за събиране :mitsu-smiley: фенове на маса. Аз не съм с Галант, но нямам нищо против да се срещнем.

Редактирано от nola
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога и къде ще има среща в Русе?

Когато има поне двама желаещи. Мястото е без значение, все пак имаме коли :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато има поне двама желаещи. Мястото е без значение, все пак имаме коли :D

Привет на русенци,няма време за събота и неделя,но нека следващата да е за време за организация.Ще взема участие с удоволствие.Лека вечер на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и сега колеги кога решавате да има среша ? :rolleyes:

Предлагам, да си заплюем един ден в седмицата, примерно "четвъртък" и място за явентуална среща (автомивката срещу Булгарплод. Там има барче, можем докато чакаме да се съберем или си приказваме да си измием колите. За час, да е след 18ч. всепак сме на работа. Разбира се, поже да имате и вие да предлагате.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • преди 3 седмици ...

Колеги правите ли още срещи? :)

В Русе всичко спи. Аз не правя изключение :rolleyes: но поне съм готов да се събудя веднага, щом ми свирне някой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Аз на есен мисля да се събудя и да влезна в клуба с една Каризма :) Дано по скоро дойде този ден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...