Премини към съдържание

"Разработват" ли се новите автомобили?


Slow'n'easy

Препоръчано мнение

Васко - ти колко км врътна до сега?

45 000км Вал. И май е станала 150 кончета. :P Защо питаш?

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да врътнеш всички км по гаранцията, да му падне цената и аз да го купя на вехто... :icon_tongue:

И внимавай да не ми съсипеш :mitsu-smiley: ей.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да врътнеш всички км по гаранцията, да му падне цената и аз да го купя на вехто... :icon_tongue:

И внимавай да не ми съсипеш :mitsu-smiley: ей.....

Няма, няма. То докато дойде време да я купиш, ще е станала 200 коня. :icon_thumbup:

Ще су купиш :mitsu-smiley: :plane: и ще си :first: в Плевенските околия. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ходих в "Dars Auto" (васалите на Б.С. по южното черноморие) за да си сменя масълцето, че му беше време. Сложих същото както и на предишното обслужване на колата (Mobil-1 0/40), което направих в БСП. За моя (добра) изненада, се оказа че дължа само 136лв. За разлика от предишното обслужване, което както писах по-горе беше в БСП и ми струваше 267лв. Смяма на масло и маслен филтър. Само това и нищо пивече. Разликата в цената на двете е смазващо огромна. Не знам защо е така. Тука ми казаха само, че пари за труд не дължа, тъй като си купих маслото и филтъра от тях, а не от другаде.

За пореден път БСП се изложиха. Аз ще си обслужвам колата само тук в Dars Auto - Бургас.

Нити час съм запазвал, нито съм се обаждал ,че ще ходя. Бях там в 12'45ч колата влезе в сервиза в 12'50ч и си тръгнах от там в 13'25ч.

Това в БСП едва ли може да се случи без скандал и ужасна сметка за услугата. :icon_thumbup:

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......

За пореден път БСП се изложиха. Аз ще си обслужвам колата само тук в Dars Auto - Бургас.

Нити час съм запазвал, нито съм се обаждал ,че ще ходя. Бях там в 12'45ч колата влезе в сервиза в 12'50ч и си тръгнах от там в 13'25ч.

Това в БСП едва ли може да се случи без скандал и ужасна сметка за услугата. :icon_thumbup:

То това Васко ще да е следствие от онова посещение, когато сте ходили заедно с Иво в "Дарс ауто" и след "любезностите" са ти предложили да ти измият безплатно колата, само да си тръгнете по бързо. :D

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огромна разлика в цената!!!Морето ти излиза с безплатен път!Догодина на море за сметка на'' Дарс ауто'',платих за същото 229 лв.Маслото не знам дали е същото(сребриста кутия със знака :mitsu-smiley: ,мисля че иначе е Кастрол)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То това Васко ще да е следствие от онова посещение, когато сте ходили заедно с Иво в "Дарс ауто" и след "любезностите" са ти предложили да ти измият безплатно колата, само да си тръгнете по бързо. :D

Aбе Велико, не е от това бе човек. То и за първи път като ходих, сметката ми беше 214лв за смяна на масло, маслен и въздушен филтър(това на 15 000км - 1во обслужване). В БСП на 30 000км, ми смениха масло, масления филтър и ми взеха 267лв. А имай в предвид, че там ме познават добре, тъй като от там я взех колата. После и м направих голям панаир за кривите дискове и повече няма да им ида в скапания сервиз. Само с дилърите потдържам приятелски отношения. Със сервиза съм на НОЖ (защото нахълтах в самия сервиз. било забранено) OFF - FUCK OFF. Като е забранено, да са осигурили визуален достъп до колата ми, а не да си правят каквото си искат на воля и не обезпокоявани. Тъпанари и скъпари. Такива са в сервиза на БСП.

За да вкараш колата за каквото и да е, трябва:

да си запишеш час (не че има кой знае колко коли),

да закараш колата,

да им се помолиш да я вкарат в сервиза, защото имаш час,

да е минала обедната почивка,

да не е понеделник сутрин или петък след обяд, за да им се работи малко повече,

след като я вкарат трябва да имаш нерви за да чакаш да се наканят да почнат процедурата, за която колата е вътре,

трябва постоянно да питаш кога ше стане готова колата (смяна на масло и маслен филтър час и 40 минути).

Ако на това му викат обслужване ???

Да не говорим, че гаранционните коли са с предимство !!!

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Здравейте,

 

взехме нов Sportback 1.8 бензин 5 М/Т.

Затова ровя къде ли не за разработка на нов двигател.

 

В manual-а нищо не намерих, обаче намерих този станен сайт.

 

Интересно е, че сайт-a изцяло подкрепя тезата на бат Васил - яко ръчка.

 

Има ли смисъл да се зарежда гориво с добавка, като например випоуър?

Един колега ми твърди, че е по-добре да се зарежда 100 октана а не 95. Вярно ли е това според вас ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти дава достатъчно голяма икономия на гориво, защо да не караш със 100 вместо 95? Пък и уж трябва да е по-качествен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъпите горива (100 октановите) на OMV и Ромпетрол са вносни и по-качественни. За едни и същи пари със скъпия бензин минаваш 3-5 км повече, от колкото с 95. Затова като пътувам на дълги дистанции зареждам до горе само 100 октана. И колата върви по-добре и разхода е по-нормален.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко,за пет минути няма как да ти сменят маслото и филтъра.Ти сигурен ли си че,е менено маслото :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скъпите горива (100 октановите) на OMV и Ромпетрол са вносни и по-качественни. За едни и същи пари със скъпия бензин минаваш 3-5 км повече, от колкото с 95. Затова като пътувам на дълги дистанции зареждам до горе само 100 октана. И колата върви по-добре и разхода е по-нормален.

 

На същото мнение съм! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...