Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Мицубиши Колт V I -та генерация


Препоръчано мнение

Здравейте колеги.Имам колт 1.1 и вече му взех душата.Иска ми се да сложа 1.5 с турбо.Знаете ли някой читав такъв двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте колеги.Имам колт 1.1 и вече му взех душата.Иска ми се да сложа 1.5 с турбо.Знаете ли някой читав такъв двигател.

Не ти трябва само двигател ами и спирачни дискове, апарати, нали трябва освен да бягаш ами и да спираш! И не си ли се замислял защо 1.5 с турбо, 150 к.с. е само на купе?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Ззравейте колеги,да неотварям нова тема а и сигурно е дискутирано но неоткрих и затова реших да попитам.

Реших да закупя Mitsubishi Colt 1.3 Cz3 (3) врати, 2007 г.но се обълквам този модел има ли:

Електронна програма за стабилизиране.

Система за защита от пробуксуване.

Задните спирачки дискови ли са.

Заводски с колко цолови джанти е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравеите колеги,

Жена ми има Колт 6 ; 5 врати ;1,3;70 кс; бензин; Z34A ; B172-??? и т.н. Доволни сме, а пък и жена ми си я коландри идеално ( fanatisch gepflegt фанантично обгрижвана кола - както биха казали немците)

Преди година обаче даде странен дефект- в движение се втвърди волана и светна ключето на таблото за повреда,а после всичко изчезна. В сервиза казаха, че има отчетена грешка от компютъра (С 1513 - сензора на EPS-a),но нищо не правиха.

Трябвало да се хване дефекта.Тази година пак се появи същият дефект, "хванаха" го и казаха,че трябва да се смени цялата кормилна рейка - 3000.00 лв без ДДС-то и труда. Я познайте сега дали миналата година не е била последна година от гаранцията!

Жена ми искаше да продава колата, но дума не дава да се говори за рейка втора употреба.

Може би имате опит и можете да ни посъветвате с нещо по въпроса? Дали този сензор не би могъл да се смени само той?

Ако можете светнете ни с опита си, ще съм ви много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е, Милен ако има време да я погледне и да се изкаже по въпроса :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Здравейте! Имам нужда от помощ! От известно време колата ми прави проблем. Colt 2007. От няколко дни насам през ден прави следното: като запали, след секунда две гасне. При последващо палене започва да тресе, няма мощност и свети check engine. След 3-4 палене-гасене се оправя, но лампичката свети още известно време след това. И това до следващия път. Тази сутрин направих кратко видео

 

https://youtu.be/hsMQk9KQAyo

 

При натискане на газта, оборотите не превишават 1500.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 6 месеца ...

И аз се сдобих с колт 1.5дид 95кс и се чудя маслото с каква спецификация е.дали трябва да е оригинално на мерцедес 5/30

Редактирано от Brisko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...
  • преди 6 месеца ...

Здравейте, моля за мнение за Mitsubishi colt, 1.1, 75 к. с., бензин, 2011 г. Интересувам се как ви се вижда 3 цилиндровия мотор- има ли медостатъци? 

На 8/19/2022 at 11:54 PM , Радо777 написа:

Здравейте къде се намира температурният датчик на Митсубиши колт 1.3, 95кс 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля за мнение за Mitsubishi colt, 1.1, 75 к. с., бензин, 2011 г. Интересувам се как ви се вижда 3 цилиндровия мотор- има ли недостатъци?

Редактирано от jackalgena
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...