Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Ние ходихме с Тодор, Дориан и Мартин една година на тази скара и замезихме. Аз по принцип за събота вечер съм запазил маса във Вавилон дето си се сбираме. Но не пречи по рано през деня да идем да замезим :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е дали ще се състои събитието, иначе за маса винаги ще се намерят желаещи.... Понеже и на мен не ми се седи в Пловдив се чудя на къде да хвана.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми щом си видял официално оповестено, че на тази седмица е тук, значи би трябвало да се състои... То обикновено има и разни изпълнители дето пеят...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е щом си запазил за Вавилон бройте ни и нас.... Дето се вика жената каза и решихме този уикенд сме във Варна.....

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Как каква? Да си ги мерите... :icon_thumbup:

 

Що бе, може да се съберат и да покарат заедно, примерно до Люляците за РД-то на клуба :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

СЪОБЩЕНИЕ: Тази събота 01.08, ще се проведе сбирка на клуба, от типа иедение и пиение в горЪтЪ. По точно в гората под село Орешак. Ще сме там около 9.30 сутринта. Който има желание може да ми се обади на 0888 793 сто четиридесет и осем :drinks:

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...