Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

  • преди 3 седмици ...

СЪОБЩЕНИЕ: Утре (петък 9-ти август), от 18:00 часа, ще се проведе сбирка на феновете. Сборен пункт - полигона над буните. След това слизаме на капаните. Ще имаме ВИП гост - админа на Мицубиши Фен Клуб БГ - Светозар Ангелов :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа, щом бате ти Светльо ще присъства, то приканвам варненци към смирение, почитание, уважение, еле ако с него е виден творец в областта на айки до, България, от женски пол, отговаря на името Теди, Делфин и пр. бъдете особено внимателни, платете целия масраф, щото и те от нас се учат ....и се радвайте на приятни емоции.До скоро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Светльо ме превари със седмица....... :rolleyes: Тамън ще държим Варненци по дълго време във въздуха, сега им е сезона. Какво да се прави..... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Светльо ме превари със седмица....... :rolleyes: Тамън ще държим Варненци по дълго време във въздуха, сега им е сезона. Какво да се прави..... :icon_bye:

 

:icon_thumbup: Чакаме те, бат Милене :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Светльо ме превари със седмица....... :rolleyes: Тамън ще държим Варненци по дълго време във въздуха, сега им е сезона. Какво да се прави..... :icon_bye:

 

Ти пък мен ще превариш със седмица http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добра срещичка се получи :icon_clap:.

В началото изглеждахме в намален състав но с течение на времето се посъбрахме. Очакваме снимков матриал от папараците...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре си изкарахме :icon_thumbup: Очакваме и другите гости :drinks:

Ето и няколко снимки :link:

 

http://media.snimka.bg/s1/2474/031192221-big.jpg

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, че спонтанност. Що не звънна малко по рано да се организираме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото вчера късния следобед в Бургас се чудех накъде да хвана, и в крайна сметка доидох късно...... здраве да е, другия път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото вчера късния следобед в Бургас се чудех накъде да хвана, и в крайна сметка доидох късно...... здраве да е, другия път.

 

Другия уикенд тук ли си да се уговорим, че всите са пръснати сега :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

СЪОБЩЕНИЕ: Този петък 08.11.2013г. от 20:00ч. ще се проведе сбирка на местно ниво в познатата механа Вавилон (кв. Левски, над пицария Селена). Клубните календари са при мен и ще се раздават тогава. :mitsu-smiley:

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: Този петък 08.11.2013г. от 20:00ч. ще се проведе сбирка на местно ниво в познатата механа Вавилон (кв. Левски, над пицария Селена). Клубните календари са при мен и ще се раздават тогава. :mitsu-smiley:

Там съм! Най-вероятно към 8.30-9.00 часа ще дойда, че съм на имен ден, но ще дойда!

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там съм! Най-вероятно към 8.30-9.00 часа ще дойда, че съм на имен ден, но ще дойда!

Че кво ще прайш там от 9.00 до 20 часа? :icon_hmm: Те чак на обяд отварят :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех колко инкогнито мина срещата,една снимка няма.Дали е имало среща?Ние бяхме ли там и дали сме си изкарали добре. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме, бяхме и хубаво си изкарахме, и календарите раздадохме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

СЪОБЩЕНИЕ: Тази събота 08.02.2014г. от 16:00ч. ще се проведе сбирка в познатата механа Вавилон (кв. Левски, над пицария Селена). :mitsu-smiley:

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...