Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Идея за помощ !


rado73

Препоръчано мнение

Здравейте, имам Space Wagon 1800 автоматик.....

От известно време мотара започна да работи доста шумно и сутрин когато е студен оборотите са му доста нестабилни... Когато позагрее малко, оборотите до някъде се нормализират, но пак са нестабилни в по-малки граници. Другото което ме притеснява е, че автоматика започна да работи доста тромаво( превключва предавките при по високи обороти и при превключване се усеща едно осезателно придръпване). По принцип миналата седмица смених фитрите и маслото на двигателя и автоматика, но проблемите пак си ги има....Дали пук не е някой датчик за смяна???

Има ли някой който да кара същата кола (MSW_1800_4x4_auto) и да е имал подобни проблеми...

 

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

предполагам датчик,но те могат да се проверят според техн.данни и неизправности в книжките за ремонт на модела.Ако имаш умения и познания на ел.техник би могъл да откриеш проблема , а решението му е търсене по м-зините или твое-

Поздрави и успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сервизно ръководство имам тук - http://jdmfsm.info/Auto/Mitsubishi/Spac....0%20diesel.pdf

но това няма да помогне...проблемът е твърде общ.. Изглежда информацията е твърде малко за да се сети някой за причината или са твърде много вероятните такива.

Направи една диагностика да се разбере от къде е или от какво не е...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...