Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Е здраве да е :)

Така и си знаех че ще стане. Просто нямаш време. Трябваше да попиташ лани, че до сега белким някой ти отговори

Редактирано от Пламен Янев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така и си знаех че ще стане. Просто нямаш време. Трябваше да попиташ лани, че до сега белким някой ти отговори

Що за изказване !?! Явно в момента никой не може да отдели време за нещо, което не е задължително. Вярно е, че срещите напоследък са рядкост, но ако идването му съвпадаше със събиране, щеше да е добре дошъл. Просто не е уцелил. Затова пък във форума всички са отзивчиви, ако става въпрос за взаимопомощ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що за изказване !?! Явно в момента никой не може да отдели време за нещо, което не е задължително. Вярно е, че срещите напоследък са рядкост, но ако идването му съвпадаше със събиране, щеше да е добре дошъл. Просто не е уцелил. Затова пък във форума всички са отзивчиви, ако става въпрос за взаимопомощ.

 

И аз това казвам, че колегата просто не е уцелил.Аз от два месеца чакам отговор за това дали тук има регулярни срещи, по кое време и кога и до момента не зная, а той за няколко дни иска да разбере. Наистина това е невъзможно, трябва да мине време

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Моля не се карайте.

Пак ще го повторя, като не може здраве да е :)

М/у другото сутринта като излизах от хотела забелязах черен галант на паркинга.

Случайно някой колега да живее около ул. родопски извор 60??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка хора за среща и ми ? Аз съм навит за тази събота или неделя ! Друг има ли ? :icon_hmm:

Или ще правим в София само на високосна година!

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

djrady и аз съм в Манастирски Ливади, но моя Галант е сив. Може на 25-ти (събота) да се съберем пред НИМ, а ако е лошо времето ще се зябием в някоя кръчма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Среща пред НИМ в Неделя 7-ми Декември в 14.00 часа. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Среща пред НИМ в Неделя 7-ми Декември в 14.00 часа. :drinks:

 

Предполагам, че НИМ е Национален исторически музей? Съжалявам, но не съм от София.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Началството каза, че и ние ще се класираме ;-) Сега борбата ще е ... с кое МПСhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_angel.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава като в едноименната реклама някой да донесе и бира :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава като в едноименната реклама някой да донесе и бира :)

 

:D аз по навик, на сбирки ходя поне с 2 стека бира, по интересното е че с теб Лита най-накрая ще изпием по една, след като се уговорихме още преди 7 години в пежо клуба :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D аз по навик, на сбирки ходя поне с 2 стека бира, по интересното е че с теб Лита най-накрая ще изпием по една, след като се уговорихме още преди 7 години в пежо клуба :D :drinks:

 

2 стека ............. все повече и повече ме радваш http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

След това отиваме на каминка тука:

 

http://prikachi.com/images/222/7763222z.jpg

 

http://prikachi.com/images/223/7763223S.jpg

 

Има хубава ракийка, биричка и българския ястия на поносими цени! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Дааа, и ти се изколцати....

 

Ми нормално е. След 10 години редактиране на правопис във форума как се издържа? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...