Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

  • Admin

Aaaaa, има и други модерни методи. :D

 

Измивате колата на ОМV.

 

След това взимате един приятел до себе си на предната седалка.

Строго препоръчително е да сте с тъмни очила, по възможност Silhouette sunglasses, като на Нео и Тринити от филма "Матрицата" или RayBan ако няма други.

След това минавате супер бавно през събралата се тълпа и много, ама много леко извръщате глави към тях.

Ииии... поемате в друга посока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бързал е, за да не му се охладят зимните гуми :rofl:

 

О, специалисът по летни гуми Тойо:icon_thumbup:

 

Дочете ли статията за топлоотвеждащите канали и температурния индекс на гумите? Или за каналите за отвеждане на водата, които при летните гуми са значително повече от зимните? :icon_thumbup:

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О, специалисът по летни гуми Тойо:icon_thumbup:

 

Дочете ли статията за топлоотвеждащите канали и температурния индекс на гумите? Или за каналите за отвеждане на водата, които при летните гуми са значително повече от зимните? :icon_thumbup:

 

Хаха, щом със сефтосването на марка Тойо станах специалист, ми се избистри защо си специалистът по-всички теми...Само Владимиров липсва и картината ще е пълна :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......всички бяхте "лъснати и напудрени" ......като за бал или сватба ,аз пък дойдох ето така : :icon_thumbup:

http://media.snimka.bg/s1/3329/032901228.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
:)Софиянци времето се пооправи, една срещичка другата неделя? Имам и идея за място /подробност в близост има хубава кръчма /
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:)Софиянци времето се пооправи, една срещичка другата неделя? Имам и идея за място /подробност в близост има хубава кръчма /

 

Баси хората, никой не обръща внимание на девойката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баси хората, никой не обръща внимание на девойката...

 

:) Мдам и вече си намерих начин да уплътня неделята, ще ида да поработя... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баси хората, никой не обръща внимание на девойката...

.......ами на девойката й трябват едни гребла и неопрен и да тръгва към НИМ в този дъжд.......аз мисля да си взема един надуваем дюшек.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) хах, много е мило това дет ме наричате девойка... а идеята ми беше за днес, така че лодки нямаше да трябват... но отекох, сега цял ден работа, да ми дойде акъла и да не мисля за сбирки :(
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги и колежки,

чудя се... кога ще е възможно да изкараме малко VR4-ките за една срещичка има ли навити.

Предложението не е само за VR4-ки а за всички членове, някъде около Соффия-Пловдив...!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интереса към таз тема е ВВЕЕЛЛИИКК !

Вр4 още ми е в процес на работа.

Иначе май няма народ за кафе с бира , бира бре! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Несериозна работа сте в София.

Елате до Габр0в0, бирата е от мен :)

 

Да знаеш, че желанието ти може да се осъществи...! :)

Мисля, че ще имаме скоро път към Троян, та може да минем да те видим, ако не ни пресече котка път...!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Несериозна работа сте в София.

Елате до Габр0в0, бирата е от мен :)

 

 

 

Тва ми звучи почти невероятно :D Трябва да се види :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва ми звучи почти невероятно :D Трябва да се види :icon_thumbup:

 

Вземай тубата с вино и идвай да гледаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Софиянци тъй несериозни, на 9-ти август, 14:00 на гърба на зала Хр. Ботев , Ст. град.... от мен толкоз, от ва с - да ви видя :D :drinks:

 

https://www.facebook.com/events/268605750002738/268605760002737/?comment_id=268638803332766&notif_t=like

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте, това ми е първото ми мнение в този форум. От една седмица съм собсвеник на Мицубиши Колт 97г. с 1.3 двигател. Имам и Нисан Премера и съм член на Нисан Клуб България като там срещите за гр.София са всяка сряда на OMV Люлин-тунела. Имам желанието да се срещна и тук със собственици на Мицубиши, но не можах да се ориентирам има ли среща - кога и къде в София като не съм чел цялата тема която е доста обемиста като страници и време. Ще се радвам ако има такива срещи на които да дойда.

Редактирано от Пламен Янев
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, това ми е първото ми мнение в този форум. От една седмица съм собсвеник на Мицубиши Колт 97г. с 1.3 двигател. Имам и Нисан Премера и съм член на Нисан Клуб Вългария като там срещите за гр.София са всяка сряда на OMV Люлин-тунела. Имам желанието да се срещна и тук със собственици на Мицубиши, но не можах да се ориентирам има ли среща - кога и къде в София като не съм чел цялата тема която е доста обемиста като страници и време. Ще се радвам ако има такива срещи на които да дойда.

 

Ами наближава нещо малко по-сериозно, ако имаш желание и възможност виж тази тема, става въпрос за следващия уикенд: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=32728&st=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами наближава нещо малко по-сериозно, ако имаш желание и възможност виж тази тема, става въпрос за следващия уикенд: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=32728&st=0

 

Наистина е много привлекателно като място и най-вече повода, но няма да имам възможност да присъствам. Но ако в София има уточнен ден и час в седмицата с радост ще я посетя, за да се запознаем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте Колеги,

Следващата седмица 5-ти и 6-ти ще пътувам служебно към София и много ще се радвам да се запозная със Софийската част от форума.

Проблема е, че все още нямам подробности относно заетостта ми през тези два дни а и къде точно ще отседна.

Ако решите нещо за тези дни може да се присъединя, макар, че няма да съм с :mitsu-smiley:колата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

Следващата седмица 5-ти и 6-ти ще пътувам служебно към София и много ще се радвам да се запозная със Софийската част от форума.

Проблема е, че все още нямам подробности относно заетостта ми през тези два дни а и къде точно ще отседна.

Ако решите нещо за тези дни може да се присъединя, макар, че няма да съм с :mitsu-smiley:колата :)

 

Колега, не чакай отговор - все пак нямаш време. Аз от два месеца чакам и все още не зная дали в София има такава група и дали има ежеседмични срещи, кога и къде

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...