Премини към съдържание

Мнения за дизелов мотор на Carisma


zevsa

Препоръчано мнение

На кои дизелови двигатели?

Не знам, предполагам DI-D, просто докато търсех информация във форума на няколко места видях да се споменава, че съединителя бил много скъп и някакви суми от порядъка на 2000, което май ме отказва от идеята за покупка на Каризма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, предполагам DI-D, просто докато търсех информация във форума на няколко места видях да се споменава, че съединителя бил много скъп и някакви суми от порядъка на 2000, което май ме отказва от идеята за покупка на Каризма.

Когато те интересува нещо конкретно като цена, по добре питай, отколкото да четеш какво било написано из форума ..;)

За 2000 лв. можеш да си купиш точно 2 демпферни маховика, 2 комплекта съединители и 2 лагер помпи за Каризма ..:yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 1 година ...

моторът ми е 1,9 ТД - проблемът е ,че загрява . не прегрява , но датчика се отклонява до бялото деление . смених термостата ,но стана по=зле :) . и парното не работи ... дайте съвет . мерси !!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...