Премини към съдържание

Разход Паджеро 2800


Препоръчано мнение

Maлко сте се отклонили от темата, та да я върна пак :)

 

В началото, преди да му свикна - на магистралата 14-15/100, в града 15-16.

След като се примирих, че няма как да съм бърз с камиончето, разхода в града ми падна до 10-12, а извънградско, около 11.

Дори когато тегля платформата с колата, разхода не се качва над 12-13. Това е при скорости до 110км/ч.

 

Става дума за дълга база, 2.8

 

 

 

Хмм,де да гореше толкова и моя))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм,де да гореше толкова и моя))))

 

Колега, ти как го караш твоето Паджеро? Споменатия от теб разход може да се постигне с яко ръчкане в стил Париж-Дакар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти как го караш твоето Паджеро? Споменатия от теб разход може да се постигне с яко ръчкане в стил Париж-Дакар.

 

 

Де да беше така...съвсем леко каране сериозно,без кик даун и над 2500-3000 оборота,незнам причината....кой не вярва да дойде да замери)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не го натискаш и ти гори много, значи трябва да го водиш на "лекар".

 

 

Така де,но къде е въпроса?

За софия иде реч,уж го гледаха пролета в супер дизел,но за тях нямям добри отзиви...!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента освен Еклипса карам и Исузо Родео с този двигател 2.8ТДИ който се монтира и на Паджеро, разхода ми се промени с няколко литра на 100км. от както съм си в бг, а освен промятата в разхода се получи и промяна в цвета на изгорелите газове което си го обяснявам с лошите горива в бг. Защото неси спомням да съм имал такива проблеми докато бях в Англия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента освен Еклипса карам и Исузо Родео с този двигател 2.8ТДИ който се монтира и на Паджеро, разхода ми се промени с няколко литра на 100км. от както съм си в бг, а освен промятата в разхода се получи и промяна в цвета на изгорелите газове което си го обяснявам с лошите горива в бг. Защото неси спомням да съм имал такива проблеми докато бях в Англия.

Колега,като взех джипа палех от раз сега не е така... а за горивата дума нямамам!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,като взех джипа палех от раз сега не е така... а за горивата дума нямамам!!!!

Колега ,имаш някакъв проблем по колата ти ...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,имаш някакъв проблем по колата ти ...............

Подкрепям за проблема! И аз карам Паджеро с този мотор и си пали от раз, без да се замисля, пък и разхода ми е около 10-11 литра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям за проблема! И аз карам Паджеро с този мотор и си пали от раз, без да се замисля, пък и разхода ми е около 10-11 литра.

 

 

може ли да е от дюза,като го взеха една от тях май плякаше....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

може ли да е от дюза,като го взеха една от тях май плякаше....

 

Закарай го на майстор, там ще ти кажат какво му е. Не знам да има гадатели във форума, пък и баба Ванга се спомина отдавна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...